Archív podujatí 2022

Srdečne Vás pozývame na dvojdňovú evanjelizáciu, ktorej súčasťou sú svedectvá, semináre, rozhovory a vystúpenie doprovodnej mládežníckej skupiny z CZ ECAV Veličná.

V našom Zmeškalovom dome, Dolný Kubín,  tešíme sa na tvoju účasť.

DETSKÝ TÁBOR

Srdečne pozývane na letný biblický tábor pre všetkých vo veku 7 až cca 13 rokov. Sústredenie je pobytové v krásnej novopostavenej drevenej fare v neďalekom Istebnom. Pred nástupom je potrebné vyplniť prihlášku a uhradiť účastnícky poplatok. Ak máte záujem len o denné aktivity, môžete svoje ratolesti priviesť len na danú časť bohatého programu. V takomto prípade nás prosím vopred kontaktujte. 

... dorast a mládež

Ahoj, pozývane ťa na najbližšie SOM, ktoré sa uskutoční v klube Garáž v Dolnom Kubíne. Čaká nás super téma - Povolaný, ktorou nám poslúži Samuel Plachtinský. Okrem témy sa môžeš tešiť na fajnovú grilovačku, hry, aktivity, spoločesntvo a mnoho ďalieho. Tak príď a vezmi aj kamoša. 


Program na Deň matiek 

8. máj v rámci služieb Božích, Dolný Kubín (foto z nácviku)


Poďakovanie za úrody zeme a ZBIERKA

02. 10. 2022 o 10:00 hod. v chráme Božom

Tradične sme vyhlásili potravinovú zbierku pre sociálne slabších členov nášho cirkevného zboru. V prípade, ak poskytnete finančné prostriedky, budú dokúpené potraviny a základné hygienické pomôcky.